KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7931184
nr 793 1184
Färgetsning
signerad, bladets mått: 70 x 50
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:39:22
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
400 kr